Ödemiş

Birgi’de Bir Sevgi Çiftliği: Hayal Tadında

Son dönemlerde sık duyduğumuz bir şehirden kaçış, bir değişiklik hikayesi aslında Hayal Tadında. Birgi’de konaklamak isteyeceğiniz en özel yerlerden. Birgi Hayal Tadında, bir butik otelden çok size özel bir çiftlik evi veya kamping evlerinden oluşuyor.

Hikayesi

İstanbul’da yaşayan Seda & Umut çifti, şehir hayatının kaosunda rutin bir hayat yerine farklı bir hayal uğruna alternatif bir hayatı tercih eder. Bu hayal ise ailelerinin huzurlu ve doğal bir ortamda olmasıdır. Bunun üzerine Birgi’yi bulan çift buradaki araziyi düzenleyerek hem yaşama alanı hem de zeytin çiftliğine çevirir. Sempatik kızları Hayal ise burada doğar ve büyür, çiftliğe de ismini verir: Hayal Tadında: Bir Sevgi Çiftliği

Birgi Hayal Tadında Konaklama Seçenekleri

Birgi Hayal Tadında konaklamak için 2 farklı seçenek sunuyor:

4 kişilik aile ve arkadaş grupları için içinde her türlü imkanı olan taştan bir dağ evi var. Sobalı oturma alanı, şömineli salonu ve 2 yatak odası ile her türlü olanağı mevcut. Kendi yemeğinizi çok rahatlıkla yapabileceğiniz geniş mutfağı var. Evin dışında ise barbekü ve rahat bir oturma alanı var. Hem yaz hem kış sezonunda çocuklu aileler ve arkadaş grupları rahatlıkla kalabilir.

Bir diğer konaklama alternatifi ise Glamping konseptinden hoşlananlar için. Özellikle çiftlere uygun karavan evlerinde vadiye karşı şahane bir gün doğumu ve geceleri mis gibi bir hava eşliğinde manzaraya karşı uyuyup uyanabiliyorsunuz. Kamp evlerinin mutfakları yok ancak dışarıda kendine özel oturma alanı var.

Mekanda Başka Neler Var?

14.000 metrekarelik arazide çok sayıda zeytin ağacı, 2 vadi üstünde uzanan tepe boyunca çift manzara imkanı, Hayal Bahçesi adı altında bostan, ortak oturma alanı, barbekü ve tandır mevcut.

Haftasonları özel kahvaltı imkanı, zeytinyağı satışı ve doğal ürün tedariği de var.

Mekanda otopark ücretsiz.

Sonuç olarak Birgi’de otel arıyorsanız ve biraz doğanın kucağında huzurlu bir konaklama istiyorsanız Hayal Tadında sizin için ideal bir seçenek.

Hayal Tadında Çiftliği Nerede ve Konumu

Birgi merkezden yaklaşık 3 dakikalık bir araç yolculuğu ile ulaşılıyor.

Açık Adresi: Birgi Mah. Taşpazar Küme Evleri no:73 Ödemiş / İZMİR

Birgi Hayal Tadında İletişim Bilgileri ve rezervasyon: 0533 935 80 30

You Might Also Like