Karşıyaka

Karşıyaka Taypark

Karşıyaka Taypark Nerede? Nasıl Gidilir?

Karşıyaka Taypark Mavişehir 2. Etabın sonunda yer alıyor. Buraya özel araçla ulaşmak isteyenler için ücretsiz otopark imkanı mevcut.
Toplu taşıma ile ulaşmak isteyenlere:
Otobüs: Karşıyaka ve Bostanlı İskeleden kalkan Mavişehir otobüsleri ile buraya ulaşabilirsiniz.
Tramvay: Mavibahçe durağından sonraki istasyonda inip 3 dakikalık bir yürüyüşle Taypark’a ulaşabilirsiniz. En rahat ulaşım metodu tramvay.
İzban: Mavişehir Durağı’ndan yürüyerek ulaşmak 25 dakika sürebilir. Önermeyiz.

Taypark’ta Yapılacak Şeyler

Karşıyaka Taypark adı üstünde at yavrusu ve midilli türündeki atlara binmek için yapılmış bir tesis.
Atlara Nasıl Birilir?
4-12 Yaş arası çocuklar ücretsiz olarak taylara binme deneyimi yaşayabiliyor. Kuralları oradaki görevliden alabilirsiniz.

Taypark Biniş Fiyatları

Cordelion Taypark Binicilik Okulu tesisinde hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik çok sayıda farklı binicilik hobi ve eğitim paketleri mevcut.

Fiyat bilgisi almak için 0538 843 8069 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tay Biniş Saatleri: 10:30 – 13:20 ve 14:40 – 18:20.

Karşıyaka Taypark Tay Binme

Taypark’ın kafeterya kısmı her türlü yaşa hitap ediyor. Alkollü – alkolsüz içecek, kahvaltı, tatlı, fast food servisleri mevcut. Yiyecekler düzgün ve fiyatları uygun. İşletme belediyeye ait olduğu için anormal durumlarla karşılaşmazsınız.

Taypark Restaurant ve Kafeteryası

Taypark’ta kahvaltı servisi 12:00’den sonra sona eriyor.

Tesiste tay dışında, tavşan, keçi, sürüngenler gibi farklı hayvanları da görebiliyorsunuz. Ufak bir hayvanat bahçesi mevcut diyebiliriz. Genel olarak çocuklara ve çocuklu ailelere hitap etse de Karşıyaka Taypark tüm yaş ve arkadaş gruplarının keyif alacağı bir yer. Binalar arasında sıkılmışlara ve çocuklu ailelere alternatif günlük bir plan olabilir.

Taypark’da doğumgünü organizasyonları yapılmakta. Farklı organizasyon ve genel olarak kafeteryaya ulaşmak için Karşıyaka Taypark telefon iletişim numarası:
(0232) 324 49 98

Taypark içinde veterinerlik binası bulunuyor. Burada mesai saatleri içerisinde sahipsiz hayvanlara ücretsiz olarak bakılıyor. Taypark Mavişehir Nöbetçi Veterinerlik Telefon numarası: (0232) 324 4419

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply