Ildırı, Karaburun, Urla

Manzara Kahve Restaurant

Urla, Çeşme ve Karaburun bölgesinde manzaralı kahvaltı mekanı arıyorsanız her üçünün de ortasında çok iyi bir yol mekanı Manzara Kahve Restaurant. Eğer İzmir’den Çeşmeye giderken kahvaltı yeri arıyorsanız kesinlikle burayı tercih edebilirsiniz. Mekan yaklaşık 60 senelik. Ürünlerin çoğu kendi üretimleri. Bunu da ortamdan anlıyoruz.

Manzara Kahve Restaurant Nerede?

Doğal Kahvaltı Mekanı

İzmir – Çeşme arası eski yol olarak bilinen, Karaburun İYTE kavşağından devam edip, 6-7 kilometre sonra Ildırı Kavşağı’nın hemen orada Manzara Kahve kahvaltı yeri. Çetin’in Yeri bölgedeki daha çok bilinen bir kahvaltı mekanı. Ancak burası daha doğal ve sakin.

Manzara Kahve Restoranın Kahvaltısı Nasıl?

Manzara Kahve adında da görüleceği üzere tahta iskemlelerin olduğu gerçekten doğal ve salaş bir mekan. Hiç şatafat ve serpme kahvaltı görgüsüzlüğüne uğramadan size doğal ve yeterli bir kahvaltı deneyimi sunuyor.

Doğal Çıtır Beyaz Ekmekli Kahvaltı

Örnek olarak ekmek direkt bildiğimiz kesilmiş çıtır çıtır beyaz ekmek olarak geliyor. Bal, peynir, tereyağı, zeytin ve salçanın çoğu kendi üretimleri. İşletme sahibi ürünlerin %80’inin kendi üretimleri olduğunu iddia ediyor. Bakır tavadaki göz yumurta gerçekten çok keyifli ve lezzetli.

Sahanda Yumurta Çok Lezzetli.

Manzaralı Kahvaltı Mekanı?

Mekanın şüphesiz en güzel özelliklerinden biri adı gibi manzarası olması. Arada yol olduğu için gürültüsüz denmez ancak yine de ağaç altı ferah bir mekan. Eğer çok kalabalık da değilse çok keyifli bir kahvaltı yaparsınız.

İzmirde Manzaralı Kahvaltı Mekanı

Çalışma Saatleri ve Başka Yiyecek Ne Var?

Senenin her günü açık burası. Kahvaltıyı her saatte veriyorlar. Dolayısıyla geç kahvaltı mekanı arayanlar için ideal. Kahvaltı dışında piliç güveçleri öneriliyor. Urla Barbaros bölgesinde yemek yenecek yer arıyorsanız bir alternatif de burası.

Manzara Kahvaltı Fiyatları?

Manzara Kahve’nin kahvaltı fiyatları ortalama. Fiyatlar fiks. Adam başı ödeniyor. Ancak fiyat performans ve keyif üçlüsünün epey dengeli olduğunu belirtmek lazım. O yüzden rahatlıkla tavsiye edilir. İzmir’de manzaralı kahvaltı yeri arıyorsanız , çok iyi bir haftasonu kahvaltı yeri önerisidir.

You Might Also Like