Balçova

Kaya Termal Masaj ve Havuz Fiyatları

Kaya Termal Otel en eski İzmir Termal Otellerinden biri. Ancak hep Kaya grubuna ait değildi. İzmirliler onu yıllarca Princess Otel olarak bildi. Günümüzde Kaya Termal Spa Hotel olarak bilinen tesis kaliteli bir spa , masaj ve havuz deneyimi yaşatıyor. İzmir haftasonu havuz lönerileri arasında yer alan tesisin giriş fiyatları ve detayları aşağıda.

Kaya Termal Otel Nerede?

Kaya Termal otel Balçova’da yer alıyor. Hemen dağ eteğinde çam ormanları arasında mis gibi bir havaya sahip. Bölgenin eski adı Agamennon kaplıcaları olarak biliniyor. Tarih boyunca buradaki termal sulardan çok fazla kişi yararlanmış.

Kaya Termal Spa Hangi Hizmetler Var?

Balçova Kaya Termal Otel Spa içinde her türlü ihtiyaca yönelik hizmet var. Masaj, hamam, sauna, kür hizmeti, fitness, jakuzi ve 2 adet havuz mevcut.

Havuzlar Nasıl?

Balçova havuzları arasında , Balçova Termal Otel’den sonra en popüler olanı burası. Fiyatları biraz daha yüksek olduğundan kitle de daha seçkin. Kaya Termal havuzları 2 adet. Kapalı havuz yaklaşık 35 derece ve oldukça sıcak. Açık havuz ise yine ortalama 32 derece olduğundan kış aylarında üstünde buhar olan bir açık havuz deneyimi oldukça keyif veriyor.

Havuz Saatleri

Sabah 09.00 ile 23.00 arasında havuzlardan faydalanabiliyorsunuz. Üyeler ve günübirlik girişler için herhangi bir fark yok.

Kaya Termal Havuz Günlük Giriş Fiyatı

Kaya Termal günübirlik giriş fiyatı 2024 itibarı ile günlük 995 TL . Kaya Termal havuz fiyatları her dönem değiştiği için güncel olarak aramakta fayda var. 6 yaşından küçük çocuklar için giriş ücreti alınmıyor. 6-12 Yaş arası çocuklar için günübirlik fiyatlar %50 İndirimli.

Kaya Termal Masaj Fiyatları

Balçova Kaya Termal Masaj Fiyat çeşitleri pakete göre değişiyor. Masaj çeşitleri epey zengin. Uzakdoğulu masözler tarafından Thai, Bali masajları yapılıyor. Ayrıca Spor masajı, İsveç masajı, aromaterapi gibi birçok masaj çeşidi mevcut.

Kaya Termal Masaj Fiyatları 2024 Başı

İzmir masaj spa hizmetleri arasında en seçkin 5 yerden biri Kaya Termal Spa diyebiliriz. Masaj fiyatları ise 2024 itibarı ile 1800 TL’den başlıyor. Ortalama 50 dk sürüyor.

Ayrıca suit programları ile kendinize özel odada masaj ve jakuzi deneyimine sahip olabiliyorsunuz.

Masaj paketi alırsanız günübirlik havuz kullanımı için ayrıca para vermenize gerek yok.