Uncategorized

Mavi Tur Nasıl Yapılır?

Yaz aylarında tatil beldelerinde yapılabilecek en güzel programların başında mavi tur geliyor. Özellikle günümüzde artık yerli ya da yabancı pek çok turist bunu nasıl yapacağına dair araştırma gerçekleştirmektedir. Tabii bu konuda ele alınması gereken bazı kriterler mevcuttur.

 Bu kriterleri tamamlamak suretiyle keyifli bir mavi tur yolculuğuna çıkma şansı elde edilebilir. Üstelik birbirinden değişik yat çeşitleri ile birlikte lüks ve konforu en iyi şekilde yansıtan bir tatil yaşamak mümkündür.

 Uzun yıllardır sektörde vermiş olduğu hizmet ile birlikte Albatros Yachting firmasına sitesine giriş yaparak bu konuda tüm detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Çünkü detaylı şekilde tüm programlamayı müşterileri için sağlayan firma, engin denizlere açılarak harika bir yaz tatili yapma şansı sunmaktadır.

 Mavi Tur İçin Güvenilir Firma

 Mavi turlar konusunda öncelikle güvenilir bir firma seçmek en önemli husustur. Çünkü bu açıdan gerekli her türlü çalışmayı ve programlamayı firma müşterisi yerine gerçekleştirir. Yerli ve yabancı turistler ise sadece zamanında ilgili yerde olur ve rotası dahilinde tatile çıkar. Türkiye çapında ise bu konuda Albatros Yachting bir adım öne çıkıyor.

 Sektörün liderlerinden biri olan firma, geniş bir yat yelpazesi altında harika destinasyonlar sağlamaktadır. Türkiye’nin birçok farklı tatil beldeleri üzerinden harika adalar, koylar ve birbirinden güzel güzergahları değerlendirmek mümkündür. Bunu sağlamak için site üzerinden giriş yapmak ve kişisel tercihlere uygun rezervasyon sağlamak yeterlidir.

 Mavi Tur için Doğru Tekne Tipi Seçimi

 Gerekli kriterleri planlamak suretiyle mavi tur için doğru tekne seçimi en önemli hususlar içerisinde gelir. Bu konuda kişi sayısı, destinasyon üzerinden hazırlanan rota, kabin sayıları ve kişisel istekler ele alınır. Buna uygun şekilde tercih yapmak suretiyle özel yat kiralama değerlendirilebilir. Genel çerçevede yerli ve yabancı turistler için farklı özelliklere, boyutlara ve güçlere sahip yatlar öne çıkmaktadır.

 Bu doğrultuda katamaranlar, yelkenliler, motor yat ve guletler arasından tercih yapılabilir. Her biri fiziksel açıdan değişik tasarımlara sahipken iç ve dış mekan konusunda da farklılık yaratmaktadır. Doğru tekne tipini seçmek suretiyle harika bir mavi tura çıkmak mümkündür.

 Seçilen Destinasyon Kapsamında Mavi Tur Keyfi

 Doğru firma seçimi ve teknik tercihi ile birlikte bir sonraki adım destinasyondur. Tabii bu konuda farklı tercihler ele alınabilir. ​​​​​​​Albatros Yachting bünyesinde ise bu konuda birbirinden değişik tatil beldeleri üzerinden program hazırlanmaktadır. Bunlar içerisinde Göcek, Marmaris, Bodrum ve Fethiye gibi birçok özel belde yer almaktadır.

 Her birinin kendi özel limanından çıkış ile beraber rota dahilinde eşsiz bir mavi tur yolculuğu yapılabilir. Aynı zamanda bu konuda müşteriler yatları kendi kullanım doğrultusunda ele alabilir ya da özel mürettebat tercih edebilir. Eksiksiz bir hizmet ile birlikte lüks ve konforlu yatlar eşliğinde istenilen destinasyon dahilinde rota çizimi yapılmaktadır.

 Mavi Tur Yolculuğu İçin Tam Donanımlı Yatlar

 Her şey hazırlandıktan sonra rota çizimi ile birlikte mavi tur yolculuğu tam donanımlı hizmet kapsamında başlar. Özellikle bu konuda bütün farklı yat çeşitlerinin iç ve dış mekanları lüks ve konforu en iyi şekilde sağlamaktadır. Böylece konforlu yataklarda uyumak, dinlenmek ve televizyon seyretmek mümkündür.

 Aynı zamanda rahat oturma grupları iç mekanları doldurmaktadır. Eksiksiz mutfak ve banyo da yer alır. Bunun yanı sıra aynı zamanda dış mekan için güneşlenme adına geniş alan, oturma grupları ile sohbet etme bölümü ve aydınlatma gibi seçenekler öne çıkar. Tabii bununla beraber daha birçok farklı özellik yat içerisinde yer almaktadır.

 Profesyonel Hizmet Eşliğinde Mavi Tur Yolculuğu

 Tercih edilen yat ile birlikte özel mürettebat ve ekipman doğrultusunda harika bir mavi tur yolculuğu gerçekleştirilmektedir. Zengin yemek çeşitleri, harika içecekler ve devamlı yapılan servisler eşsiz bir yat kiralama keyfi sunuyor. Aynı zamanda uzman ekip ile beraber doğru rota dahilinde tekneler belirli aralıklarla koylara ve adalara demirler.

 ​​​​​​​Diğer yandan rotaya bağlı olarak farklı kıyı merkezlere ulaşarak gezme şansı da elde edilmektedir. Tüm bu süreci eksiksiz olarak gerçekleştirebilmek için ​​​​​​​Albatros Yachting firmasının sitesi üzerinden rezervasyon yapmak yeterlidir. Bunu gerçekleştirirken gerekli bilgileri sağlayarak en uygun fiyata göre tercih yapılabilir. Kolayca yapılacak rezervasyonun ardından tarihi geldiği zaman unutulmaz bir mavi yolculuğa çıkabilirsiniz.

You Might Also Like