Alaçatı, Çeşme

Alaçatı’ya Nasıl Gidilir? İzmir Alaçatı arası kaç km?

İzmir Alaçatı otobüsleri günün her saati İzmir Otogar ve Üçkuyular İstinye park arkasından kalkar ve doğrudan Alaçatı Otogar’a gider. Aslında Alaçatı Otogar bildiğimiz birkaç duraktan oluşuyor ve direkt meydanda yel değirmenleri karşısındadır. Peki İzmir alaçatı arası kaç km ve Alaçatıya Nasıl Gidilir şimdi genel olarak onlara bakalım.

İzmir Alaçatı Arası Kaç Km ?

Konak Meydanı’nı merkez kabul edersek İzmir Alaçatı arası yaklaşık 75 km’dir. Süre olarak ise arabayla yaklaşık 50 dakika sürer. İzmir ilçeleri ile Alaçatı arası kaç km sorularının cevabı aşağıda peki en kolay Alaçatı’ya nasıl gidebilirsiniz?

Alaçatı’ya Nasıl Gidilir?

İzmir Alaçatı otobüs fiyatları her yıl değişmekle birlikte 2022 yılı itibarı ile 80 TL’dir. İzmir Alaçatı otobüsleri yazının başında bahsedilen noktalardan kalkar ve yaklaşık 1 saat sürer. Çeşme seyahat otobüsleri ile doğrudan Alaçatı otogarda inebilirsiniz ve oradan Alaçatı dolmuşları ile Çeşme’nin her yerine gidebilirsiniz.

Çeşme Seyahat Peronu

Özel Araçla Alaçatı’ya Gitmek?

Arabanızla İzmir otoban üzerinden 55 dakikada Alaçatı’ya ulaşabilirsiniz. Alaçatı otoban ücreti 8 TL civarındadır. Bayramlarda ücretsiz.

Çeşme Alaçatı Arası Kaç Km?

Alaçatı Çeşme arası 19 kmdir. Bu 19 kilometrelik mesafe ile Alaçatı’dan Çeşme’ye arabayla 15 dakikada, dolmuş ile 25 dakikada ulaşabilirsiniz.

Alaçatı’dan Çeşmeye Nasıl Gidilir?

Alaçatı Meydan’dan kalkan dolmuşlar ile Alaçatı’dan Çeşme’ye gidebilirsiniz.

Bu arada Alaçatı’ya gitmişken ihtiyacınız olan bu yazıyı da okumayı unutmayın. Alaçatı Gezilecek Yerler

Urla Alaçatı Arası kaç km ?

Urla Alaçatı arası mesafe 42 kmdir. Urla’dan Alaçatı’ya yaklaşık yarım saatte ulaşabilirsiniz. Urla Çeşme otobüsleri ile doğrudan Alaçatı eshotlarına binebilirsiniz.

Seferihisar Alaçatı arası kaç km

Seferihisar Alaçatı arası 75 kmdir. Çoğunluğu otoban üzerinden olmak üzere Seferihisar’dan Alaçatı’ya 1 saatlik yolculuk mesafesi bulunmaktadır.

Kuşadası Alaçatı arası kaç km

Kuşadası Alaçatı arası mesafe 150 kmdir. Çoğunluğu çevre yolu ve otoban olmak üzere Kuşadası’ndan Alaçatı’ya yaklaşık 2 saatte pek ışıkta durmadan ulaşabilirsiniz.

You Might Also Like